Naša INANNA v interiéri

Čo sú kontinentálne postele?

Sú to luxusné, vysoké postele, ktoré nájdete  v špičkových päť-hviezdičkových hoteloch po celom svete. Skladajú sa z troch častí. Dolnú časť tvorí pružinový matrac, ktorý je nosný a zároveň poskytuje posteli pružnosť a optimálne odvetranie. Má hrúbku 20 cm.

Ďalšiu  časť tvorí matrac vyskladaný z certifikovaných studených pien 35 – 40 tvrdosť+ RE80  a PUR40  pena ako jadrová výstuž v maximálnej kvalite. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti. Má hrúbku 25 cm.

Vrchnú časť postele tvorí pamäťová pena (lenivá pena), poťah antibakteriálny, pratelný. Tento materiál mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty tela užívateľa. To znamená, že matrac pri kontakte s telesným teplom mäkne a výborne sa tak prispôsobuje krivkám ľudského tela. Vďaka efektu tzv. pomalého vracania do pôvodnej polohy, obmedzuje pamäťová pena protitlak a zabraňuje preležaninám. Zároveň tak môže mať pozitívny vplyv na krvný obeh. Má hrúbku 5 cm.

Kombinácia a súhra týchto troch matracov vytvára posteľ v ktorej si dokonalo oddýchnete a pomôžete svojmu telu a chrbtici  zregenerovať sa. Výška postele aj s nožičkami je cca 60 cm, čo umožní veľmi pohodlné vstávanie. Kúpou našej postele dostanete originálny, ručne robený slovensky výrobok, unikátneho dizajnu a poctivého remeselníckeho spracovania.

Záhlavia postele sú rôzne, tak ako aj poťahy. Ideálne je osobné stretnutie na spresnenie všetkých detailov. Neváhajte zavolať.